راهنمای تعمیرو خرید ساید بای ساید

هنگام خرید ساید بای ساید، ابتدا لازم است که بدانید ظرفیت مورد نیازتان چقدر است، تعداد محدودی از خریداران قبل از خرید می دانند چه مدلی با چه ظرفیتی مناسبشان است

در حالی که انتخاب ظرفیت مناسب شاید سخت ترین و مهم ترین بخش خرید به حساب بیاید. همان‌طور که می‌دانید میزان ظرفیت داخلی یخچال‌فریزر براساس واحد لیتر تعیین و اندازه خارجی آن براساس واحد فوت محاسبه می‌شود،

گرچه این دو معیار با یکدیگر متناسب هستند و هرچه اولی بیشتر باشد ابعاد یخچال نیز بیشتر خواهد شد، اما این سوال مطرح می شود که یک خانواده معمولی به یخچال‌فریزر چه اندازه‌ای نیاز دارند؟ به طور معمول برای یک خانواده دو نفره یخچالی با ظرفیت ۱۶۰ تا ۲۰۰ لیتر کفایت می کند که براساس همین آمار برای هر نفر اضافه ۲۰ لیتر به ظرفیت اصلی افزوده می‌شود، مناسب است.  البته برای خانواده های پرجمعیت بهتر است سراغ مدل های ۵۰۰ تا ۷۰۰ لیتری بروید که شامل مدل های ساید بای ساید و دوقلو می شود.

امروزه طرفداران ساید بای ساید ها کم نیستند و روز به روز هم خریداران این نوع یخچال زیبا بیشتر می شود. یخچالهای ساید بای ساید علاوه بر ظاهری متفاوت و شکیل و مدرن، ویژگی های دیگری هم دارند. در ادامه به ویژگیهای این یخچالهای لوکس می پردازیم .

شاید شما هم به جمع خریداران پیوستید. یخچال فریزرهای معمولی هم می توانند نیاز شما به یک یخچال را برطرف نمایند. اما ساید بای ساید ها چیز دیگری هستند. به هرحال تصمیم گیری نهایی به میزان پولی که در جیبتان هست بستگی دارد. اگر محدودیت مالی ندارید بهترین انتخاب یخچالهای ساید بای ساید خواهد بود .

اما اگر بودجه ی کافی در اختیار ندارید یخچال فریزر معمولی هم می تواند انتظارات شما از یک یخچال را برطرف کند یخچالهای ساید بای ساید به دلیل اینکه فضای زیادی را در اشپزخانه اشغال می کنند ، قبل از خرید باید به ابعاد یخچال و مکانی که برای یخچال در نظر گرفته شده است توجه کنید . زیرا در صورت هر نوع اشتباه در تعیین ابعاد و اندازه ی دقیق یخچال بعد از خرید با مشکل مواجه می شوید . مخصوصاً برای آشپزخانه های کوچک و یا آشپزخانه هایی که  مکان هر چیزی در آن مشخص شده است . در هنگام جابجایی و انتقال مواظب باشید یخچال آسیب نبیند و بدنه ی آن خراش برندارد.

 

 

Call Now Button